חתונות

6 טעויות נפוצות בארגון חתונה

הרגע המרגש בחייו של זוג מאורס הוא אירוע בלתי נשכח, לפחות עבורם. זהו רגע פרטי ורגשי מאוד המובא תחת חופה וקידושין לעיני קרובים רבים. אך במהרה, האירוע החלומי עלול להשתבש ולמרר את החתן והכלה ואף את המוזמנים. אז ממה כדאי להימנע כאשר מתכננים את חתונת החלומות שלכם.

1. קביעת תאריך בעייתי – “חודש מאי נשמע לי טוב, רק חבל ש….”
כאשר בוחרים את התאריך המיוחל, חשוב לקחת בחשבון הרבה גורמים שעשויים להישכח תודות להתרגשות הרבה מתכנון האירוע. מומלץ מאוד לקבוע תאריך בו מזג האוויר לא יפתיע אתכם. לא תרצו להירטב בחורף בחופה בחוץ, וגם לא להזיע את נשמתכם בקיץ הלוהט. מעבר לאקלים שעלול להיות בעייתי, חשוב לוודא גם כי התאריך לא נופל על מועדים בעייתיים: ספירת העומר, משחק כדורגל גדול ושאר תאריכים שימנעו מאורחים חשובים שלכם להגיע ולא לקחת חלק בשמחתכם.

2. להזמין יותר מדי אנשים לאירוע
תכולת מקום האירוע היא לא המלצה, אלא יותר כמו נורת אזהרה. הכל ברח טובה כמובן, אבל אנא תדאגו כי רשימת המוזמנים שלכם תתאים לגודל המקום. אל תזמינו כמות גדולה מתוך הנחה שיגיעו רק חצי ממנה, כי אז תאלצו לפתוח שולחנות פלסטיק ויהיה פחות נעים.

3. חתן וכלה = מסחטת כסף
הטעות הנפוצה ביותר היא להצהיר מראש: “מעוניינים בזר לכלה”, “תספורת חתן”. המוכרים רואים בכך הזדמנות פז לשאוב מכם עוד כסף, רק כי מדובר בחתונה, וכך המחיר קופץ. אל תגשו ישר לחנויות יעודיות למתחתנים, בחנו אופציות נוספות בחנויות רגילות. שמרו על סודיות בנוגע לקיומה של החתונה, וכך תוכלו לחסוך כספים מיותרים.

4. הצטלמנו והתעייפנו עוד לפני שהחלה החגיגה
הנצחת ההכנות לקראת האירוע הגדול הן הכרחיות לשימור החוויה, אבל חשוב לזכור שמדובר באנרגיות שמתבזבזות. חשבו היטב היכן כדאי לבצע את הצילומים שלפני האירוע, כך שלא תתישו את עצמכם, ותפלטו חום רב שימרח את האיפור המושקע שעל פניכם. בחרו מקום מוצל ולא הומה אדם, והקדישו לצילומים זמן מוגבל.

5. חריגה מהתקציב
איך שלא נסתכל על זה, חתונה היא עסק יקר לכל דבר. חשוב להישאר עם רגליים על הקרקע, ולזכור שגם אם עכשיו מרגיש שאין חריגה מהתקציב, תמיד יש הוצאות נלוות שלא נלקחות בחשבון ועלולות לנפח את התקציב למימדים שיהיה קשה לעמוד בהם. זכרו להיות שקולים ועם היד על הדופק בכל הנוגע להוצאות, במיוחד המיותרות.

6. שוכחים להתמקד במה שחשוב באמת
לפעמים בלהט ההתרגשות וההכנות, שוכחים שהרגע הקסום הזה הוא שלכם. אתם עומדים להינשא ולהתחיל חיים משותפים שבאים לידי ביטוי ביום חתונתכם. זכרו לא לאבד שליטה, לקחת את הדברים בפרופורציה המתאימה. וכמובן, זכרו כמה אתם אוהבים את בן/בת הזוג שלכם ומאושרים במחיצתו/ה

Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661