עסקיים

5 דברים שיעזרו לכם לשחרר את העניבות באירוע עסקי

מה לעשות, אירוע עסקי לא תמיד באווירת מינגלינג נוצצת ומוזיקת רקע נעימה. כשמדובר בכינוס מטעם העבודה, זה הרבה פעמים יכול להרגיש כמו מטלה מייגעת ולא נחוצה. אז הוזמנתם לכנס שממש לא מתחשק לכם ללכת אבל אין ברירה? איך הופכים את האירוע לצבעוני יותר שיגרום לכם להרגיש בנוח ולפתוח כפתור או שניים?

1. איך הבופה? לטעמכם?
האירוע כבר התחיל, אבל אתם עוד לא מאופסים והמבט שלכם מסוקרן מהאוכל שמעוטר ומוגש בצורה כה יפה ואסתטית. אתם נחושים לדעת אם הצלחתם לפצח נכונה את הריחות שאפפו את המקום, אז למה לא ללכת לבדוק? יין משמח לבב אנוש, ואתם מתים לסחרר את הראש. העמיסו כמו ישראלים טובים מכל טוב, תנו לסוכר לבלבל לכם את המערכות ולהעלות חיוך על הפנים, אולי זה יעזור לכם להישאר בעניינים.

2. על סנאפצ’אט שמעתם?
האפליקציה הזו שכולם מדברים עליה, שמאפשרת לכם להעלות סרטונים קצרים שנמחקים לאחר צפייה אחת ומשאירים הרבה מקום לטעויות. התיישבתם ליד מישהו שלא הפסיק לדבר אתכם? השקופית במצגת קרעה אתכם? צלמו, שגרו ושכחו. רק אל תעשו טעויות גורליות.

3. להתחבר לליצן של האירוע
את המצחיקים והמשעשעים מריחים מקילומטרים. למה? כי הם הכי קולניים, מאגדים סביבם כמויות של אנשים ועוד עושים את זה בטבעיות רבה. אתרו את השובב שצוחק מתי שלא צריך, שמתחרע על השתייה ולא סותם את הפה לרגע. מסתמן שהוא יתאים לכם בול. מרגישים שאתם המסמר של האירוע? בואו נראה אתכם.

4. הציבו מטרה חשובה ועמדו בה
בחרו רף אליו אתם שואפים להגיע עד תם האירוע וגרמו לו לקרות. בין אם החלטתם לחלק את כרטיס הביקור שלכם לכמות מסוימת של אנשים או לעשות מינגלינג עסקי עם הדמות הבכירה באירוע או כל יעד שיקדם ויבליט אתכם. כך, תשמרו על ערנות במהלך היום הזה ותצאו מסופקים.

5. צאו מאזור הנוחות שלכם
בשונה מהטיפ הקודם בו הצבתם מטרה עסקית שתבליט אתכם, הטיפ הזה נועד למתוח את גבולות העצמי שלכם, אבל באופן משעשע יותר, הרי “מי שלא יורד מהשביל, לא משאיר עקבות”. בחרו משהו אחד שבחיים לא הייתם מעזים לעשות: בואו בלי תחתונים, תטעמו את המנה שנראית חשודה, או כל דבר אחר שיגרום לכם לפרפרים בבטן ויכתיר את הכנס המשעמם והיבש כטקס השנה עבורכם.

Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661