עסקיים

5 דברים שחשוב שיהיה בכל השקה

כל צוות שעובד במרץ על מוצר או מיזם שהשקיע בו המון, מחכה בקוצר רוח לרגע הגדול בו הוא יצא לאור. לאחר חבלי לידה רבים, הבייבי שלכם בהחלט זקוק לאירוע השקה נוצץ שיגרום לכל האורחים לדבר עליו בלי הפסקה. אז איך מתכננים השקה בלתי נשכחת בצורה חכמה, שתמחיש את נפלאות המוצר ותביא אותו לחשיפה מרבית?

1. הלבישו את המקום עם פני המוצר
אירוע ההשקה סובב סביב המותג שלכם והוא היהלום שבכתר. חשוב להנכיח ולהנציח את המוצר שלכם בכל דרך אפשרית. המוטו הוא פשוט מאוד: מיתוג מיתוג מיתוג. החל ממסכי ענק שיקרינו את סרטון התדמית, דרך חלוקת דוגמיות, וכלה באביזרים קטנים הנושאים את לוגו המוצר. תנו לאנשים לחוות אותו, לשחק ולחוש אותו. אם תצליחו לגרום למוזמנים להתלהב מהמוצר ולרצות לקחת אותו הביתה, עשיתם את שלכם!

2. שדכו בין חווית המוצר לחוויה הקולינרית
בין אם מדובר בהשקת שמן קוקוס לשיער, בגד ים, או אפילו מוצר דיגיטלי נחשק, חשוב מאוד שהמיזם יתכתב עם האוכל המוגש באירוע ההשקה. הימנעו מבופה עם תור אימתני שרק יעייף את האורחים ויגרום להם להתרכז בהמתנה במקום במוצר עצמו. במקום זאת, העתיקו את אופי המוצר, והעניקו לו פרשנות קולינרית חדשה ומרעננת בדיוק כמו המוצר שלכם. הגישו פינגר פוד קליל ועדכני, לצד קוקטיילים מרעננים. דרך האוכל, תוכלו לאפשר לאורחים לטעום עוד קצת מנפלאות המוצר.

3. מקום מרכזי לאירוע
חלק מהסקסיות והנחשקות של המוצר מתכתבת עם בחירת המקום עצמו. פחות מומלץ לקיים השקות במקומות נידחים שאף אחד לא יטרח לבוא אליהם. בקיצור, אין על תל אביב! העיר התוססת שלא נחה לעולם. בנוסף, בדקו לפני שריון המקום, כי הוא מסוגל להכיל את כמות המוזמנים שלכם, ושהוא נותן מענה לכל הדרישות עבור אירוע ההשקה שלכם: הגברה מתאימה, חיבור לחשמל, תאורה, ריהוט, חניה מסודרת, גישה לנכים ועוד.

4. מלכי ומלכות הביצה ואת מי מזמינים?
אם רוצים לקבל תהודה גדולה, מומלץ לכלול בין קוקטייל המוזמנים אנשים מפורסמים שיש להם נגיעה אישית והיכרות עם עולם התוכן של המוצר. בסוף, הרי מיתוג נכון עובר גם מפה לאוזן, ואם עשיתם עבודה טובה, תהיו בטוחים שכל העיר מדברת על המוצר שלכם. פרסום זו לא מילה גסה, אלא הדרך לפסגה.

5. מזכרת בלתי נשכחת
על-מנת להשאיר למוזמנים ולכל האורחים שהזמנתם ליום הגדול טעם של עוד בפה, שלחו אותם הביתה עם המוצר, ממש כמו שקית הפתעה. מעבר לכך שהשקית מכילה את המוצר עצמו, היא גם נוצרת בתוכה את אווירת וניחוח האירוע. זה נכון, אירועי השקה רבים מציגים רכב חדש ונוצץ, או לחילופין מוצר שאיננו מוחשי כמו אפליקציה. גם במקרים כאלו, חשוב לצייד את האורחים בפינוק קטן מהאירוע, משהו קולינרי וטעים שיגרום להם לזכור כמה היה נעים: ריחן לאוטו, התנסות עם האפליקציה, או כל מחווה שתגרום להם להיזכר במוצר.

* שדות חובה
Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661