מסיבות

מתחם אירועים בתל אביב

 

חולמים על חתונה במתחם אורבני מתוחכם? רוצים ליהנות משילוב מיוחד של מגוון חללים מיוחדים עם עיצוב עדכני? הייאנד. זה המקום! כי בהייאנד מגשימים חלומות!

 

הרבה זוגות חולמים על חתונה מיוחדת ושונה מכל מה שהעולם מכיר והכיר עד כה. הם רוצים לגוון וליצור משהו שעוד לא היה. האמת היא שכל אחד שחוגג אירוע רוצה שהאירוע שלו היה יוצא דופן בייחודיות שלועל מנת שהוא יעניק להם ולאורחים משהו מעבר למוכר ולידוע וכך האירוע ייצרב בזיכרון לדורות כחתונה מהאגדות… חתונה כזו היא כמובן בלתי נשכחת וכל שקל שהשקיעו באירוע הזה בהחלט מצדיק את עצמו, לפחות מבחינת התחושה של בני הזוג, שזה חשוב מאוד!

חתונה מהאגדות. איך עושים את זה?

אז הבנו את השאיפה של זוגות רבים, ליצור אירוע ייחודי ובלתי נשכח. השאלה היא רק איך עושים את זה בפועל? זה לא תמיד קל למצוא מקום שונה מהסטנדרט וגם אם כן, עדיין נדרש תכנון מדוקדק ומדויק של כל המרכיבים באירוע על מנת שהמכלול בסופו של דבר ייצור את האווירה המבוקשת. אז אנחנו כאן על מנת לסייע לכל זוג שרוצה ליצור את התמהיל הזה.

ונלך לפי הסדר.

האולם–

אז לפני הכול אמורים בני הזוג לבחור את האולם אשר בו הם יערכו את האירוע. האולם הוא זה שיקבע במידה רבה את האווירה ואת האופי של האירוע. לעיתים, כל ההשקעה של החתן והכלה בעיצוב של האולם, בביגוד שלהם ואפילו באוכל ובתוכניות לאירוע ממש לא מצליחים לשוות את התחושה הרצויה רק בגלל שהאולם אינו מתאים. על כן, לפני הכול, חשוב מאוד שבני הזוג יבררו  היטב על מקום לאירוע. מעבר לכך הם צריכים ללכת ולבקר באותם המקומות הנראים להם רלוונטיים על מנת לבדוק אם אכן מדובר במקום שמתאים להם.

אף פעם לא מומלץ להסתמך על מקום רק מתוך התבוננות בתמונות שמוצגים באתר של אולם האירועים. ברור כי התמונות שם הן אינטרסנטיות ולא תמיד הן אכן משקפות באמת את המציאות במקום. לא פעם מתברר כי אלו כבר לא ממש עדכניות. המקום התיישן אושהוא מצולם מזוויות מחמיאות במיוחד אך זה לא מה שבאמת קורה בשטח.

הביגוד–

הביגוד שהחתן והכלה בוחרים כמו גם השושבינות ושאר בני המשפחה אחראים במידה רבה על האווירה במקום. לא תמיד שמים לב מספיק לדבר אך חשוב בהחלט לחשוב על האולם ועל העיצוב שלו בעת שבוחרים את הביגוד אותו ילבשו באירוע.

כדאי לתאם בין קרובי המשפחה מהמעגל הקרוב ולבחור יחד דגם מסוים או צבע כלשהו שיאפיין את פריטי הלבוש. אם הם ישתלבו עם בגדי החתן והכלה כמו גם עם העיצוב הכללי של האולם, הפרחים ושאר התפאורה, תיווצר אווירה קסומה וייחודית.

הפרחים–

מקום של כבוד שמור לפרחים באירוע. חתונה בלי פרחים היא כמעט כמו חתונה בלי כלה. הפרחים מעניקים הרבה עושר לכל התפאורה. המקום הופך להיות חי, פורח ורענן. גם בבחירה של הפרחים יש לשים לב לכל השאר.כלומר לאולם, לעיצוב הבסיסי שלו, לצבעים השולטים בו וכמובן גם לתאורה במקום. מעבר לכך נדרשת ההתאמה גם לביגוד של בני המשפחה כי כאמור הצבעים והסגנון הם אלו שאחראיים במידה רבה על כל מה שיקרה אחר כך באירוע.

המוסיקה–

הקצב, העוצמה, השמחה וגם הרגש באירוע נקבעים על ידי המוסיקה. אם המוסיקה היא איכותית ומקצועית, היא אכן תצליח להכתיב את האווירה הרצויה באירוע. יש את החלקים מלאי הרגש בהם אנחנו זקוקים למוסיקה רגועה הפורטת על מיתרי הלב. יש את החלקים השמחים והסוחפים אשר גם בהם המוסיקה כמובן היא זושנוטלת את החלק הדומיננטי ביותר.

חשוב לבחון את האפשרויות הקיימות. יש כאלה שלא מוכנים לוותר על מוסיקה רבת כלים, תזמורת מרשימה שעומדת על הבמה ומנעימה את האירוע.האמת היא שאין כמו תזמורת אמיתית עם כלים גדולים ומרשימים. אך בכל זאת יש רבים שמוותרים כיום על תזמורת כזו לטובת תקליטן. השיקול העיקרי הוא בדרך כלל תקציבי היות וההבדל במחיר הוא משמעותי מאוד. בכל זאת יש רבים שרואים עדיפות במוסיקה המוכנה של התקליטן היות והמוסיקה שהוא מביא היא מקצועית, נקייה, ערוכה היטב וחפה מטעויות. בכל זאת מדובר במוסיקה מוקלטת. כך או כך, הבחירה בסוג המוסיקה או בתקליטן חייבתלהיות מושכלת וברורה על מנת שהיא תצליח להכתיב את האווירה המתאימה בכל שלב באירוע.

מזכרות מהאירוע –

על מנת שהאירוע יהיה בלתי נשכח, צריך כמובן להשקיע גם במזכרת מהאירוע. כאשר המשתתפים יקבלו את המזכרת מהאירוע יהיה להם משהו ביד שילווה אותם וימשיך להחיות את האירוע ולהזכיר את עצמו. זה יקרה רק אם המזכרת תהיה שימושית. אם המזכרת אינה כזו, אנשים לא ישמרו אותה. על כן, גם בבחירה של המזכרת יש לשים לב היטב כי אכן בוחרים במוצר שיש לו שימוש מצד אחד, ומצד שני הוא חייב להיות מעוצב בצורה מיוחדת על מנת שהאדם שקיבל אותו יעדיף את השימוש בו על פני כל מוצר מקביל שאולי כבר נמצא ברשותו.

אירוע בלתי נשכח במתח אירועים בלתי נשכח

אך כפי שכבר ציינו, הדבר העיקרי אשר בו צריך להשקיע על מנת שהאירוע יהיה בלתי נשכח, זהו מתחם האירועים. אנחנו כאן על מנת להציע לכם מקום ייחודי באמת. מקום שאין רבים כמוהו. מקום המשלב נוף עירוני מהמם לצד קדמה ומודרניזציה.

Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661