עסקיים

אירועים עסקיים בתל אביב– מקום המורכב ממספר מתחמים מושלם לאירוע עסקי מיוחד

מחפשים מקום לקיים בו אירוע עסקי מיוחד? ברוכים הבאים ל-“הייאנד”, המקום שיתאים לכל אירוע שתפיקו. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם!

אירוע עסקי הוא אירוע שאסור לפספס בו. זה אירוע שצריך להיות מדויק, אירוע שצריך להיות מתוכנן לפרטי פרטים וצריך להילקח בו כל דבר בחשבון. אירוע עסקי הוא אירוע שבו אפשר להרוויח המון ואם עושים טעויות קריטיות, אפשר גם להפסיד לא מעט.

אירוע עסקי יכול להיות אירוע השקה של מוצר או שירות כלשהוא, יכול להיות אירוע שמיועד ללקוחות, סמינר או ועידה כלשהיא, אירוע שמיועד למשקיעים או כל אירוע אחר. “אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני” כבר נאמר, ובכל מה שנוגע לאירועים עסקיים זה בהחלט נכון.

אז הנה כמה טיפים לאירועים עסקיים מוצלחים:

החלטה על קהל היעד

זה נשמע אולי בנאלי אבל יש לזה חשיבות רבה. אתם צריכים קודם כל להחליט מיהו קהל היעד שלכם ולכוון אליו, כדי שכל השאר יסתדר לכם במהירות וללא קושי. אירוע למשקיעים לא דומה לאירוע לעובדי החברה ואירוע לעובדי החברה לא דומה לאירוע ללקוחת, הן מבחינת ההשקעה, הן מבחינת הפורמט, המחירים וכמובן התוכן של האירוע. ברגע שתהיו ממוקדים יהיה לכם קל יותר להמשיך הלאה, למצוא מקום ולהחליט על זמן וכמובן, למלא את האירוע בתוכן.

מטרה עסקית

מיד אחרי או אפילו במקביל להחלטה על קהל היעד שלכם, אתם צריכים להיות מדויקים גם במטרה העסקית. יכולות להיות לאירוע מסוג זה מטרות עסקיות רבות כמו שימור לקוחות נאמנים, כמו יצירת מודעות לעסק על ידי לקוחות פוטנציאליים, יצירת לידים או כל מטרה אחרת. ברגע שתהיה לכם מטרה עסקית ברורה והחלטה על קהל היעד, תוכלו להחליט על תקציב ותוכלו להתקדם ללא כל קושי. אם אתם מתלבטים על איזו מטרה ללכת, כדאי שתכתבו מה האפשרויות העומדות בפניכם, לכתוב את הצרכים המיידיים של כל מטרה ואת הדרך אליה ותקבלו החלטה.

החלטה על תקציב

בסופו של דבר הכול יגיע לכסף כי בלעדיו, לא תוכלו להרים אירוע עסקי כמו שאתם רוצים. אתם צריכים להחליט כבר אחרי שלב היעד העסקי וקהל היעד מהו התקציב שלכם, ורצוי שתיקחו בחשבון שיש גם את היום שאחרי. מה זה אומר? זה אומר שאם לצורך העניין אירוע כזה יקדם לכם במהירות מוצר מסוים ויגדיל את הביקוש שלו, תצטרכו לייצר אותו בכמויות.

ומה תעשו אם תהיה לכם בעיית מימון לייצור בכמות גבוהה? תהיו עוד יותר בבעיה. זו דוגמא אחת מיני רבות לצורך לעשות חישובים ושיקולים בצורה נכונה. זו דוגמא לזה שצריך מצד אחד לחשוב על “היום שאחרי” אבל מצד שני, צריך להשקיע כמה שאפשר באירוע מסוג זה. יכול להיות שישתלם לכם אפילו לקחת הלוואה לטובת האירוע, הכול בהתאם לצורך בו ולפוטנציאל העסקי שלו.

שיווק האירוע

לא משנה איזה אירוע עסקי זה, אתם צריכים לשווק אותו, לדאוג שכמה שיותר בעלי עניין פוטנציאליים יידעו עליו וכמובן שיגיעו אליו. אם לא תעשו שיווק, אתם עלולים להישאר לבד באירוע. אתם עלולים לעמוד עם מספר קטן של אנשים מה שעוד יותר יגרום לנזק. איך תשווקו את האירוע? קודם כל תיזמו שיחות למגיעים פוטנציאליים.

בנוסף ואולי חשוב יותר, תעשו יחסי ציבור באינטרנט וספציפית ברשתות החברתיות. פייסבוק לדוגמא מאפשרת לפרסם תוך טירגוט מדויק של קהל היעד כך שניתן להגיע ללא מעט אנשים פוטנציאליים שהאירוע שלכם יעניין אותם. בטוויטר אפשר לעשות האשטאג שזהו כלי נהדר לקידום אירועים וליצירת תחושה כאילו יש קהילה מקוונת שלימה מאחורי האירוע שלכם.

אל תשכחו שהוויזואלי הוא מה שתופס בעיקר, מה שעובד על אנשים ומה שגורם להם להרגיש משהו. זה אומר שכדאי שתגייסו לטובתכם גם את יוטיוב ואפילו תשקיעו בסרטון ברמה גבוהה. סרטון מצחיק, שנון, מעניין במיוחד או כזה שתופס את תשומת הלב מכל בחינה שהיא יכול להיות גם ויראלי במיוחד. הוא יכול להגיע לאלפי עיניים בתוך דקות ויכול לעשות עבורכם את העבודה גם בל להשקיע יותר מידי כסף בזה.

בחירת המיקום

הצלחתו של אירוע עסקי כזה או אחר תלויה כמובן גם במיקום שלו. לפני שנדבר על המקום ספציפית, כדאי לדבר על האזור בו כדאי לקיים כזה אירוע. תל אביב היא דוגמא טובה לאזור מושלם לאירוע עסקי ויש לכך כמה סיבות. ראשית, תל אביב היא עיר שמשדרת דינאמיות, משדרת קידמה ומשדרת הצלחה. תל אביב היא עיר ללא הפסקה, עיר שזורמת כל הזמן ולא עוצרת לרגע ואירוע בתל אביב יהיה עם הוויב שיש לעיר הזו.

תל אביב היא גם עיר שהגישה אליה נוחה במיוחד. יש אליה כבישים ויש אליה תחבורה ציבורית נוחה, ונכון שהיא סובלת קצת מפקקים ומבעיות חנייה אבל יש אזורים ושעות שפחות, וכמובן שאם אתם כבר עושים אירוע בתל אביב, תוודאו שיש חנייה של המקום בו מתקיים האירוע או שיש איזה שהוא הסדר עם חניון קרוב.

אם אתם כבר עורכים אירוע עסקי בתל אביב ועוד לא שמעתם על הייאנד, אתם חייבים להכיר את המקום. למה הוא כל כך מתאים לאירוע עסקי? קודם כל כי הוא בתל אביב ובאזור לא פחות ממושלם בעיר. בנוסף, בהייאנד יש כמה מתחמים מה שיכול להיות מושלם עבור אירוע עסקי. תארו לעצמכם שאתם רוצים להשיק איזה שהוא מוצר, מתחם אחד יכול להיות מתחם קבלת פנים עם טעימות ויין, אחד יכול להיות עם תצוגה של המוצר שמאפשרת להתנסות בו ואחד יכול להיות למפגש חברתי, אוכל ומוזיקה.

Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661