חתונות

באיזה יום כדאי להתחתן? בתחילת השבוע, בצהריים או בכלל בחתונת שישי בערב?

לבחירת יום החתונה שלכם יש משמעות גדולה. אם חשבתם שבחירת העונה או חודש החתונה היא הדבר החשוב ביותר, כדאי שתדעו שגם לבחירת היום בשבוע יש השפעה אדירה על החתונה שלכם. 

&High

לכל אחד מימות השבוע ישנם יתרונות וחסרונות אשר מהווים שיקול משמעותי בבחירה של יום החתונה המיועד. 

חתונה בתחילת או באמצע השבוע לעולם תראה אחרת מחתונה בחמישי בערב כשכבר אפשר להריח את סוף השבוע. וגם לחתונה בשישי בצהריים ישנם מאפיינים ייחודיים שלא ניתן למצוא בשום יום אחר. ומה עם חתונה בשישי בערב? הקונספט הזה נשמע לכם זר, כדאי שתדעו שכבר זוגות רבים גילו את היתרונות הרבים והייחודיות הטמונים בחתונת שישי בערב, ואנחנו מבטיחים לכם שהם כוללים המון פאן!

אז איזה יום הכי מתאים לחתונה שלכם?

אם מתלבטים ומתחבטים בסוגייה הזאת, כדאי שתמשיכו לקרוא כי הכנו לכם מדריך מושלם על היתרונות והחסרונות של כל יום בשבוע וכיצד הוא ישפיע על אופי החתונה שלכם. 

חתונה ביום ראשון 

מי אוהב את ימי ראשון? אנחנו מניחים שלא יהיו רבים שיענו בחיוב על השאלה הזאת. יום ראשון מגיע אחרי סוף שבוע מא בחופש וכיף והוא מבשר על שבוע חדש שנמצא בפתח. אך כאשר מדובר בחתונה בראשון בערב יש לכך גם כמה יתרונות חשובים:

אורחים רעננים ומלאים באנרגיה

אחרי סוף שבוע רווי מנוחה, בילויים ופנאי, האורחים שלכם הטעינו מצברים ומוכנים להתחיל את השבוע באנרגיה מחודשת והמון רעננות. זהו יתרון גם עבורכם, המתחתנים, שכן אורחים רעננים ומלאים באנרגיה הם אורחים שחוגגים בגדול על הרחבה ומכניסים ערימות של שמחה לאירוע.

מתחילים את השבוע בשמחה גדולה 

אמנם יום ראשון מאופיין בכבדות יחסית אבל זה רק בגלל שלרוב לא קורים בו אירועים משמחים ומעוררים. חתונה בראשון בערב, גורמת לאורחים שלכם להתחיל את השבוע באווירה טובה ובשמחה גדולה. זה יתרון עצום עבור האורחים האהובי שלכם שיגיעו עם חיוך גדול ומצב רוח מעולה כדי להמשיך לחגוג באווירת סוף השבוע שעבר עליהם.

מחירים נמוכים יחסית 

על אף יתרונותיו, יום ראשון אינו נחשב למבוקש במיוחד בקרב זוגות מתחתנים. משום כך עלויות החתונה ביום ראשון לרוב יהיו נמוכים יחסית לעלויות חתונה בימים הקרובים לסוף השבוע. כשהמחירים נמוכים יחסית, אתם מרוויחים בגדול.

חתונה בימים שני ושלישי

אם תהיתם מדוע חיברנו את שני הימים הללו זה לזה, הסיבה היא שכשמדובר ביום החתונה, יש להם מאפיינים דומים. או במילים אחרות – אם אתם מתלבטים אם להתחתן בשני או בשלישי, כדאי שתדעו שזה לא ממש משנה. 

אבל רגע, גם ליומיים הללו יש יתרונות משלהם:

אתנחתא שמחה באמצע השבוע

האורחים שלכם כבר נכנסו לאווירה של עשייה בעבודה או בלימודים והנה אתם מגיעים עם החתונה שלכם ומוציאים אותם מהשגרה לאווירה מרעננת ושמחה במיוחד. איזה כיף! חתונה ביום שני או שלישי מהווה אתנחתא מהנה מהשבוע עבור אורחים רבים מה שמשפיע על מפלס האושר והנכונות שלהם לחגוג ולהשתחרר. עם זאת הידיעה שמחר מחכה יום עבודה נוסף, עשויה לגרום לחלק מהאורחים שלכם לפרוש במשלב מוקדם יחסית כדי לצבור כמה שעות שינה לפני יום עבודה חדש. 

זמינות של יותר ספקים 

זהו בהחלט יתרון משמעותי של חתונה בימים שני ושלישי. מכיוון שהימים הללו פחות מבוקשים בקרב זוגות מתחתנים, יותר ספקים פנויים בימים האלה ויכולים להעניק לכם שירותים מצוינים בחתונה שלכם. אם אתם חולמים על איזה צלם מבוקש או דיג’יי פופולרי במיוחד, כדאי שתדעו שהסיכוי שהם יהיו פנויים עבורכם גדל כאשר האירוע מתוכנן ליום שני או שלישי. גם חיפוש אחר אולמות לאירועים קטנים או גדולים יכולים לספר לכם יותר אפשרויות בימים האלו. 

עלויות נמוכות יחסית 

ממש בדומה ליום ראשון, גם ימים שני ושלישי מאפיינים לרוב בתג מחיר נמוך יותר מחתונות הנערכות לקראת סוף השבוע. אם יש לכם תקציב מוגבל, זהו אחד הפרמטרים שחשוב שתקחו בחשבון כאשר אתם מתכננים חתונה. 

חתונה ביום רביעי 

הופה! אנחנו מתקרבים צעד נוסף לסוף השבוע וביום רביעי בהחלט ניתן כבר להריח את החופש. לא במקרה חתונות ברביעי נוטות להיות מבוקשות יותר מחתונות בתחילת השבוע, יש להן יותר אווירה של חופש עבור האורחים שלכם ועוד כמה יתרונות נוספים:

חוגגים עד שעה מאוחרת יותר

כאמור, ביום רביעי האורחים שלכם כבר יכולים להתחיל להרגיש את אווירת סוף השבוע, מה שאומר שהם מוכנים לחגוג בגדול ולאורך זמן. כאשר רק יום עבודה אחד עומד בפניהם, קל יותר להמשיך לחגוג ולרקוד לתוך הלילה, בידיעה שיום שנותר להם רק יום אחד לסחוב עייפות קלה ואז סוף השבוע כולו עומד לרשותם. 

כמעט סוף שבוע אבל עם עלויות נמוכות יותר 

על אף שעלויות חתונה ברביעי בערב נוטות להיו מעט יותר גבוהות מחתונה בימים ראשון, שני או שלישי, זהו עדיין יום הנחשב זול ביחס לחמישי בערב. עבור זוגות רבים זהו פתרון ביניים למי שמחפשים להיות קרובים לסוף השבוע אבל לשלם פחות. 

חתונה בחמישי בערב

לא במקרה חמישי בערב הוא היום המבוקש ביותר בקרב זוגות מתחתנים! אם עד עכשיו דיברנו על ההשפעה של ימי עבודה ולימודים לאורך השבוע על החתונה שלכם, בחמישי בערב האורחים שלכם פנויים לחלוטין ונטולי דאגות והמשמעות היא שהם הולכים לשרוף את הרחבה עד השעות הקטנות של הלילה! מה עוד?

ניתן לשלב לינה לאחר החתונה 

אם אתם עורכים חתונה במקום מרכזי הסמוך למקומות לינה רבים (תל אביב למשל), ייתכן מאוד שאורחים רבים יעדיפו להישאר ללון בקרבת מקום האירוע. לינה בסוף למקום האירועים תאפשר לאורחים שלכם לשתות יותר ללא חשש ולחגוג כמו שהם אוהבים באמת. בנוסף זוהי סיבה מעולה להמשיך את החגיגה בחופשה קצרצרה מפנקת. 

אירועים במתחם האירועים High& מאפשרים בדיוק את זה. מכיוון שמקום נמצא בתל אביב, בקרבת מלונות רבים, אורחים רבים יכולים ליהנות מלינה מפנקת במלון טוב ולהמשיך לחגוג לתוך סוף השבוע. 

שותים יותר – חוגגים יותר 

חמישי בערב הוא זמן מושלם להשתחרר משבוע ארוך, לשתות יותר ולחגוג יותר לאורך שעות רבות. לא במקרה חתונות בחמישי בערב שמחות וארוכות במיוחד. כשהאורחים שלכם משוחררים יותר, גם אתם נהנים יותר.

חתונה בשישי בצהריים

זוהי אחת הבחירות הפופולריות ביותר בקרב זוגות מתחתנים. חתונה בשישי בצהריים בעלת אווירה קלילה ומשוחררת יותר ומאפשרת לאורחים שלכם להתארגן בנחת לקראת האירוע וליהנות מחגיגה נפלאה ומהנה באווירה הפתוח ובשעות מוארות. 

חתונה בשישי בערב 

למרות שחתונה בשישי בערב לא פופולרית במיוחד, היא טומנת בחובה יתרונות רבים אשר מתאימים במיוחד לזוגות אשר אינם מעוניינים לערוך חתונה כדת משה בישראל ומעדיפים לחגוג בקצב ובסגנון שלהם. קחו את כל היתרונות שציינו בשאר הימים, כי כולם מתקיימים בחתונה שישי בערב!

חתונת שישי בערב מאפשרת לכם להתחיל לחגוג כבר משעות הצהריים ולתוך הלילה, ללא מגבלת זמן. ניתן גם להמשיך לינה מלון טוב והנה יש לכם ולאורחים שלכם סוף שבוע מופלא, ייחודי ומלא בכיף ואהבה. 

בנוסף חתונת שישי בערב מאפשרת לכם להרכיב תפריט מיוחד ומגוון יותר הכולל גם קינוחים חלביים וגם שלל מנות משובחות. 

בכל יום בשבוע תוכלו לחגוג אצלנו ב- High& וליהנות מיתרונות רבים ומחוויה בלתי נשכחת. 

Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661