חתונות

חתונה ביום שישי בצהריים

חתונה בשישי בצהריים

השבוע מתחיל ביום ראשון, רועש וסוער ומלא התרחשויות וחסר מנוחה. אנו רצים לעבודה וכל הזמן בלחץ ורק מחכים לסוף השבוע. וכאשר באמצע השבוע פתאום יש לנו חתונה, בר מצווה או כל אירוע אחר, אנו ממש חסרי סבלנות. כל מה שאנחנו חושבים עליו זה להספיק להגיע בזמן אבל גם להסתלק מוקדם כי מחר עוד יום עבודה…

תסלחו לנו, אבל אנחנו בהייאנד לא חושבים שזה חייב להיות ככה ולכן אנו מאפשרים לכם לעשות גם חתונות ביום שישי בצהריים. דמיינו תרחיש אחר, קצת יותר חיובי. השבוע נגמר, העיר מורידה הילוך ואתם מתחילים את חופשת סוף השבוע. זה הזמן המתאים ביותר לנוח אך גם לבלות בקרבת בני המשפחה והחברים. חתונה ביום שישי בצהריים יכולה להיות ההתחלה המושלמת לסוף השבוע שלכם.

יום שישי בצהריים הוא פשוט מושלם לחתונות; זהו הרגע שבו כל הלחץ מתפוגג והאנרגיות השליליות מתחלפות באנרגיות חיוביות ורגועות יותר. העיר הסואנת פתאום מורידה הילוך ויש תחושה מיוחדת באוויר, כזו אשר לא ניתן לתאר במילים. אין כמו לקבל את השבת עם כוסית יין טובה בקבלת הפנים של החתונה. אצלנו ב High& תוכלו ללגום כוס יין או קוקטייל על הגג המשגע שלנו ולראות מלמעלה איך העיר מורידה הילוך ומתכוננת לקראת השבת. זוהי יכולה להיות התפאורה המושלמת עבור כל חתונה.

חתונה ביום שישי בצהריים – יתרון גם עבור החתן והכלה

אין שום ספק שהאורחים נהנים מאוד מהקונספט של חתונה ביום שישי בצהריים, אך לא רק האורחים נהנים יותר בחתונה ביום שישי בצהריים אלא גם החתן והכלה מפיקים מכך תועלת גדולה יותר. אין כמו שלוות יום השבת בשביל לחגוג את היום הראשון שלכם כזוג נשוי. זוהי יכולה להיות ההתחלה הטובה ביותר לירח הדבש, יום שקט ורגוע שלא צריך לעשות שום דבר מלבד להיות ביחד ולאהוב.

אז אם גם אתם חושבים שחתונה ביום שישי בצהריים היא דבר מדליק, אתם מוזמנים לעשות אותה בסגנון המיוחד של ה High& אשר צובע את החתונה בגוונים מיוחדים ובלתי נשכחים הנובעים מהקונספט האורבני הייחודי שלנו. תאמו ביקור ליום שישי בצהריים ותראו בעצמכם.

* שדות חובה
Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661