חתונות

חתונה קלאסית במקום הכי בועט בתל אביב

חתונה אורבנית ב &High

אם אתם מחפשים לעשות משהו יצירתי בחתונה שלכם אשר יהפוך אותה למיוחדת, אתם יכולים לעצור את החיפוש. יתכן שזה הרבה יותר פשוט ממה שחשבתם וממש אין צורך להמציא מחדש את הגלגל, רק לשנות לו קצת את ציר הסיבוב ואת המהירות. אז איך עושים זאת?
בקרו בדף – חתונה בתל אביב

חתונה קלאסית היא חתונה שבה אנו חוזרים למקורות ולמסורות המלוות חתונות ישראליות כבר שנים רבות. אין צורך לשנות את סדר ההתרחשויות בחתונה ואין צורך שהכלה תקפוץ ממטוס ותצנח הישר אל החופה. יופי וקסם מיוחד יש גם בחתונות קלאסיות בהן המשפחה והחברים מלווים את הזוג לטקס החופה המרגשת ולאחר מכן חוגגים בסעודה וריקודים. אבל מה שכן נותן לחתונה את שינוי ציר הסיבוב והופך אותה למיוחדת הוא דווקא המיקום. High& מציע לזוגות המתחתנים שילוב מלא ניגודים של חתונה קלאסית ונטולת טרנדים מגוחכים בתוך חלל אירועים שאפשר להגיד עליו הכול מחוץ מהמילים קלאסי ומסורתי. השילוב הניגודי והמעניין יוצר חוויה יוצאת דופן עבר הקהל שלכם.

הערך של חתונה קלאסית

כאשר אנו נצמדים לאירועי חתונה מסורתיים ומכבדים מסורות של שנים רבות, אנו בעצם נותנים כבוד רב לעצמינו ולמעמד. אנו חוזרים לציר שמאחד את כולנו יחדיו ועורכים טקסי חתונה כפי שההורים שלנו ערכו לפני שנים רבות. עם הזמנות מעוטרות ויפות כמו של פעם במקום הזמנות טרנדיות שמשמידות את עצמו או משהו כזה; שמלה לבנה שלובשים רק פעם בחיים; טקס חופה אותנטי והמון המון אהבה. חתונות קלאסיות הן החתונות הרומנטיות ביותר ובמיוחד היום כאשר כולם רודפים אחרי טרנדים, החתונות של פעם הופכות להיות האטרקטיביות ביותר.

הערך המוסף של חתונה בhigh&

מתחם האירועים הייאנד מאפשר לכם לקחת מוצר ישן טוב של חתונות קלאסיות ולשים אותו בתוך אריזה חדשה ומעניינת. זה כמו השוקולדים של פעם שכולם אוהבים ונשארו אותו דבר אך האריזה שלהם הפכה ליותר זוהרת. אצלנו תוכלו לקיים את החתונה הקלאסית שלכם ממש כמו באגדות אך ברקע ואווירה עיצובית הכי הכי עדכניים שאפשר למצוא. כל העיצוב שלנו הוא בסגנון תעשייתי אשר מוסיף הרבה מאוד אווירה דרמטית לאירוע שלכם, דווקא בגלל הניגודיות.

להייאנד יש את כל מה שדרוש בשביל לקיים את אותה חתונה קלאסית שחשקתם בה. אמנם זהו לא גם אירועים אך בהחלט יש לנו חצר מפתיעה; אם תרצו תוכלו לקיים בה את החופה או לחילופין בגג עם הנוף האורבני שנותן לאירוע אווירה של מסיבת גג ניו יורקרית.

אז אם מדליק אתכם הרעיון של חתונה קלאסית בחלל תעשייתי, צרו קשר ונתחיל לגלגל רעיונות.

* שדות חובה
Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661