עלינו

&HIGH הוא מתחם אורבני לאירועים בתל אביב, היי אנד שייך לקבוצת דינמו האחראית על כמה ממתחמי האירועים המובילים בתל אביב וביניהם הלורנס, ריברסייד וגלריה דובנוב. הבאנו את כל הדברים הטובים בתל אביב למקום אחד: קולינריה עדכנית, אלכוהול איכותי וקוקטיילים חזקים, גג פתוח עם נוף תל אביבי, ומערכת סאונד מושקעת—והכל במקצועיות וברוח העיר שאנחנו כל כך אוהבים.

&HIGH מושלם גם לאירועים פרטיים וגם לאירועים עסקיים. אפשר לחגוג פה חתונות, בר/בת מצוות, ומסיבות פרטיות. מקיימים פה גם אירועים עסקיים בבוקר כגון השקות, מסיבות עיתונאים, וכנסים, וגם אירועים עסקיים בערב של קבלות פנים, אירועי גאלה, ומסיבות חברה. אנחנו אוהבים אירועים מיוחדים ואנחנו מאוד מקצועיים ומנוסים בזה. יש לנו ראש פתוח, אז תביאו את הרעיונות שלכם ואנחנו נגרום להם לקרות.

 

פרטים טכניים על &HIGH

&HIGH הוא קומפלקס אורבני עם מספר חללים. כשעוברים ביניהם מתקבלת חוויה שדומה לסיבוב בילוי בעיר: זה מתחיל בכניסה דרך לובי הבניין, עלייה לקוקטייל על הגג, וירידה לאולם לארוחת ערב/צהרים ומסיבה. החלל מתאים בישיבה מלאה ל-250 אורחים ומסיבות ואירועי פריסטייל עד 400 אורחים. עבור כנסים, האולם מכיל עד ל-170 איש בישיבה מסביב למסך. אירועים על הגג – בעונה המתאימה, אפשר לקיים אירועי צלחת-מזלג על הגג של עד 250 אורחים.

 

תיצור איתנו קשר

* שדות חובה
Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661