חתונות

7 דברים שמשמחים כל כלה

הברכה שנשמעת מיד לאחר שבירת הכוס המפורסמת היא “כל חתן וכל כלה”, אבל בתכלס, ברור שהעניין הוא בכלה עצמה. אז כדי שלא תהיי כמו ‘כל כלה’ (אחרת), הנה 7 דברים (גם מספר טיפולוגי) שמשמחים כל כלה (את אחת ויחידה) ביום חתונתה.


מסיבת רווקות לוהטת

בין אם הכתירו אותה כחברה הכי טובה של הכלה, ובין אם בחרה בעצמה, ארגון מסיבת רווקות הוא כאב ראש בפני עצמו—שלא נדבר על ההוצאות שהולכות וטופחות משנה לשנה, ומחייבות את קהל החברות של הכלה לשבור קופת חסכון. אז למה בעצם? הרי מצ’ק שמן ביום הכלולות הן לא יוכלו להתחמק, אבל כן ניתן לצמצם הוצאות מיותרות לפני. כדי שמסיבת הרווקת תהיה מושלמת, כדאי לארגן אותה בחיק הטבע, בים, בטיול של יום בארץ – מקומות חדשים ומרעננים שלא בהכרח דורשים סכומי כסף גדולים. כך, חיוך גדול יעלה על פני הכלה, על קרוביה, ואפילו הארנק יהיה מרוצה.

wild-party-event

שמלה שהיא רק שלה
חתונה היא גם ככה עסק מאוד יקר, והאנרגיות והמשאבים שבתכנון אירוע שכזה, היא לה בהכרח איזה קולולולוללולו גדול. אז איפה שאפשר ‘לעשות תספורת’ אולי רצוי, ואפילו כדאי. ולא רק לשם החיסכון הכספי, אם כי יותר בקטע שהיצירתיות כאן כדי להחליף את שמלת הפייטים. אז מה עושים? לכל כלה יש חברה, או חברה של חברה שלמדה עיצוב אפנה, אותה מחשיבים כ’פאשאניסטה’ של החבורה. היא יכולה להיות עדיין במהלך התואר, או אחרי, אבל היא הכתובת לשמלה המבוקשת. משהו קליל, לא מתאמץ, והכי חשוב: ייחודי. ביום הגדול כשישאלו את הכלה מאיפה השמלה שלך? היא תבשר בהתלהבות – “חברה שלי תפרה”.

הפריחי את השממה
כתר פרחוני אביב זוהי בהחלט עונה של התחדשות ופריחה, וגם לכלה מגיע לדשן את שיערה, ולקשטו עם כתר עשוי פרחים. האפשרויות רבות, מפרחי פסטל עדינים שמתאימים לחתונות צהריים, ועד פרחים בגוונים עזים יותר. חשוב שבחירת גווני הפרחים תתכתב עם איפור עדין, צבע העיניים והשיער של הכלה, על מנת ליצור מראה הרמוני וטבעי. אז מה את יותר – היביסקוס או סחלב?

משפחה כן בוחרים
למלא אחר הוראות הכלה כל בן משפחה שחווה חתונה של קרוביו, יודע שביום הזה, לא משנה מה הפקודה מפי הכלה – יש למלאה! אז אולי לחלק מכם לא צריך להזכיר, אבל לכל אותם אלו שקצת שכחו – ביום הזה אתם ה – “Yes (wo)man”. המטרה היא לתת לכלה הרגשה שאתם שם להציל את המצב. אז חיוך גדול וכן להכל!

שושבינות מושלמות
אמנם זהו התפקיד של הכלה לבחור את השושבינות שלה, אבל גם עליהן מוטלת אחריות. בדומה למשפחה, גם הן, צריכות להתאחד ולהפגין סולידריות קבוצתית (גם אם לא התראתן מהיסודי). חשוב לגרום לאורחים לחשוב שישן אחווה נשית בין השושבינות, ושהן באו להרים לכלה.

tel-aviv-wedding-bride

עיסוי מפנק
אין כמו לפתוח את יום החתונה (גם היום שלפני זה בסדר) במסאז’ עמוק שישחרר את המתחים שבגוף. אפשר לקחת את אמא, חברה טובה, או אפילו ללכת לבד, לזמן שמוקדש לכלה ומתעסק רק בה.

מתכון ליום ‘מלחיץ’ רגוע – מיץ סחוט ומדיטציה
זוהי לא קלישאה. האנרגיות שפותחות את הבוקר שלנו בהחלט משפיעות על כיצד המשך היום ייראה. ביום גדול כמו זה, כלת השמחה צריכה להיות במיטבה, והתשובה לכך מתחילה בה. רצוי לקום ליום שליו ככל שניתן, לסחוט מיץ טרי, לתרגל 10 דקות של מדיטציה ולחשוב על הנשימה. 1,2,3. הכל בראש!

צילום: כלות אורבניות

Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661