חתונות

עיצוב חתונה: הטרנדים העיצובים שצפויים לנו השנה בעולם עיצוב החתונות

עיצוב טוב הוא כזה שמרגישים בכל מרחב האירוע, כזה שמגדיר ומעצים את החוויה של האורח מרגע הכניסה לאולם ועד רגע היציאה. עולם עיצוב האירועים מאפשר למירי ועדי מ”ועדת קישוט” לקום מחדש כל בוקר עם חיוך, ובצדק. ראיון מעוצב במיוחד

היי בנות, ספרו לנו על הטרנדים שמיצו את עצמם בעולם עיצוב החתונות?

השנה החולפת הייתה מלאה בטרנדים מעניינים ומושקעים. אנחנו מרגישות כי רוח שנות העשרים וסגנון “גטסבי הגדול”, שקיבל ביטוי בלא מעט חתונות קונספט, מפנה את מקומו לקראת האביב של שנת 2017. מדובר בעיצוב מובהק מאוד ועוצמתי, והגיע הזמן להניח לו ולחזור למקומות קלילים ורכים יותר עם בוא האביב.

ועדת קישוט רוני מיכאל1
עיצוב טוב הוא כזה שמרגישים בכל מרחב האירוע, ועדת קישוט צילום: רוני מיכאל

אם כך, מה צפוי לנו השנה?

לדעתנו, שנת 2017 הולכת להתאפיין בסגנון נקי וקליל יותר. עיצוב עם אמירה אישית ודגש על הפרטים הקטנים. העולם האורבאני והצורות הגיאומטריות ממשיכים איתנו גם השנה, אך הם ישתלבו עם סידורי פרחים על טהרת הירק ופרחים בעלי צבעוניות טבעית. זוגות אמיצים ונועזים יוכלו לעצב את החתונה כולה בסידורי ירק מסוגים שונים ומגוונים שיתנו מקום של כבוד לכלים מגוונים ויאפשרו מראה נקי, אך מאוד מלא ומיוחד. בנוסף אנחנו מזהות מגמה של סגנון אקלקטי, שמשלב באופן הרמוני עולמות וסגנונות שונים. מגמה זו שואבת את השראתה מעולם עיצוב הפנים ומאפשרת לבעלי השמחה לשלב אביזרים וכלים אישיים, להכניס את האורחים כמעט אליהם הביתה,למחוזות שקרובים לליבם, ושהם מרגישים שמבטאים אותם ואת האווירה שהם רוצים לייצר ביום האירוע.

חתונה בחלל high&
הטיפ הכי חשוב שלנו הוא לסמוך על תחושת הבטן שלכם, חתונה בחלל high&

מה המקום של DIY בעולם עיצוב החתונות?

עולם הDIY, צועד יד ביד עם עולם החתונות. בדרך כלל אנחנו מדברים על כלות (סליחה על האבחון המגדרי, כמובן שגם חתנים מתקבלים בברכה) עם חזון אומנותי ו”עין עיצובית” שחשוב להן, ובצדק, להיות חלק מהתכנון המעשי (כן כן, אוספות הבקבוקים והצנצנות, אנחנו מתכוונות אליכן) של האירוע שלהן. עולם ה”עשי זאת בעצמך” מושפע כמובן מטרנדים קיימים, אך בשנים האחרונות ועם התבססותו בעולם העיצוב הוא גם קובע טרנדים חדשים. אנחנו מאוד אוהבות להיתקל בלקוחות שיודעים כיצד הם רוצים שהאווירה תהיה באירוע שלהם וביחד אנחנו מעלים רעיונות נוספים לחיזוק הקונספט, ממיינות וממקדות את שלל הרעיונות לקונספט מגובש וחזק, שמתאים לבעלי השמחה ומתמקד במה שהם רצו ולהביע בחלל האירוע.

חתונה בחלל אורבני במרכז תל אביב, high&
חתונה בחלל אורבני במרכז תל אביב, high&

איך לבחור מעצבת אירועים מתאימה?

הטיפ הכי חשוב שלנו הוא לסמוך על תחושת הבטן שלכם. יש המון ספקים שונים בשוק ואפשר להתבלבל בקלות. היינו ממליצות לעשות “מחקר” על ספקים שונים דרך האינטרנט לצמצם את הרשימה למספר לא גדול של ספקים איתם הייתם רוצים להיפגש, ומכאן לסמוך על תחושת הבטן והכימיה שיש לכם עם המעצב, כמובן בנוסף לחיבור לסגנון העיצובי. לאחר שהחלטתם על ספק תנו לו את המקום לעזור לכם להגשים את החלום שלכם. ספק טוב יידע להקשיב, לקרוא ולהבין את הרצון שלכם ולבצע אותו בהתאם.

מה החשיבות של העיצוב חופה באירוע?

החופה היא בעצם החלק הטקסי של האירוע. בין בחרתם בחופה מסורתית או אלטרנטיבית, מבחינתנו החופה צריכה לבטא את האופי של בני הזוג. זו יכולה להיות חופה עדינה וטבעית, שמחזיקים החברים או קרובי משפחה או חופה מהודרת ומרשימה, אבל הכי חשוב שהיא תבטא ותתאים לסגנון של הזוג. למרות שלפעמים נדמה שקשה לחדש ולהמציא את עיצוב החופה אנחנו מאמינות שאפשר בהחלט להכניס אלמנטים מעניינים לצד האלמנטים הקלאסיים. בנוסף ,אנחנו מאוד אוהבות להתייחס גם למעבר, לשביל החופה, ולתת לו איזשהו דגש עיצובי כמו למשל, כלים עם פרחים, עששיות ואפילו ירק משתרך בשילוב פרחים שזורים או רעיונות מעניינים נוספים.

טקס החופה על הגג של high&
בין בחרתם בחופה מסורתית או אלטרנטיבית, מבחינתנו החופה צריכה לבטא את האופי של בני הזוג. טקס החופה על הגג של high&

ורגע לפני סיום, מה חשוב לשים לב אליו בבחירת מעצב לחתונה?

אנחנו חושבות שכאשר בוחרים מעצב/ת לאירוע מאוד חשוב לעשות קצת שיעורי בית ולוודא שהסגנון הכללי של המעצב מתאים לכם. בנוסף, לוודא שהמעצב/ת מקשיב לרצונות והתשוקות שלכם ונותן לכם רעיונות עיצוביים שיפתחו לכם את הראש ויעזרו לדמיין איך יראה האירוע האישי שלכם. פעמים רבות אנחנו שולחות ללקוחות שלנו לוח השראה מקדים שמאפשר לראות שאכן יש תיאום לגבי הסגנון והאווירה כל אלו יעזרו לכם להבין את הקונספט המתאים לאירוע שלכם.

* שדות חובה
Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661