חתונות

מתחם אירועים – טיפים לבחירת מתחם האירועים המושלם

אין חכם בעל ניסיון: זוגות חושפים את הטיפים שלהם לבחירת מתחם האירועים המושלם

הטיפ של דבירי ובר לבחירת מתחם אירועים מושלם: ערכו רשימה שתפרט מה חשוב לכם בחתונה

לפני התחלת החיפושים ובחירת מתחם האירועים ערכו רשימה של צרכים בה תגדירו מה חשוב לכם כזוג בחתונה: האוכל, המסיבה (שמורכבת כמובן מדיג’יי ורחבת הריקודים של המקום) איזו אוכלוסייה צפויה להגיע לחתונה (כשר / לא כשר), כמות אורחים מוערכת (לאולמות אירועים יש לעתים מדרגות מחיר עבור כמויות אורחים שונות), מיקום האולם וכמובן מחיר ריאלי שאתם מוכנים לשלם על אולם האירועים (לא לשכוח שיש עוד הוצאות נלוות). עוד פקטור שחשוב לקחת בחשבון הוא בחירת התאריך: ככל שיש גמישות גבוהה יותר כך הסיכוי לבחור מתחם אירועים שעונה על הדרישות שלכם עולה.

רשימה של כמות האורחים- החלל של הייאנד מתאיםל-250 אורחים בישיבה מלאה או למסיבה של עד 400 אורחים

הטיפים של נועה ודור לבחירת מתחם אירועים לחתונה: הצוות של האולם, הלוקשיין והחיוך על הפנים של אשתך לעתיד

  1. יחס יחס יחס – הצוות של האולם, הצוות שיטפל בכם מהרגע שתחתמו על אחד האירועים הכי חשובים בחיים שלכם ועד יום אחרי האירוע. חשוב שהצוות יהיה נעים, נגיש ומבין. חשוב להרגיש שהאנשים שעומדים מולך באמת רוצים שיהיה לך טוב בחתונה שלך ובאחד הימים הכי שמחים בחייך.
  2. לוקיישן – גיאוגרפיה! מה לעשות. כמה שיותר קרוב לבית. יותר כיף. נקודה. (גם האורחים שלכם ירגישו כך).
  3. החיוך על הפנים של אשתך לעתיד כשאתם נכנסים בפעם הראשונה למתחם (או במילים אחרות, אין חיוך = תגידו שלום יפה ובהצלחה ותמשיכו למתחם הבא)

הטיפים של נועה ודור צילום Karma Photography (2)

הטיפים של זיו והדר לבחירת מקום לאירוע: מיזוג אוויר, אופן הגשת האוכל והגישה של המקום

  1. לנו היה חשוב שהאולם עצמו, בזמן הישיבה והריקודים, יהיה סגור. הקיץ הישראלי הוא חם ולח, על הנייר זה נשמע נחמד, אבל רוב הזמן זה די מבאס.
  2. בחרנו באולם שאין בו הפרדה בין אזור הישיבה לאזור הריקודים – “אבל המבוגרים אוהבים”…. נכון , אבל לנו היה חשוב שגם מי שיושב יחווה את המסיבה (ויתפתה להצטרף), ושלא יהיה מתחם ריקודים ומתחם “חדר אוכל” שמנותק מהחתונה.
  3. התלבטנו מאד בין שני מקומות מאד שווים, ומה שהכריע את הכף היה הגישה – בחרו במקום שמראה גמישות וסבלנות, מקום שיאפשר לכם “say” באירוע ואת האפשרות להביע את דעתכם, ולא כזה שחושב שהוא יודע מה הוא עושה והוא עושה את זה הכי טוב, ולכן יש למקום אפס גמישות, זאת גישה רעה ומתסכלת.
  4. אם לא אכפת מהיום של החתונה – אז שווה לבדוק את ימי ראשון או שני בהם המחירים לרוב זולים יותר.

אופן הגשת האוכל והגישה של המקום - צילום שי לי עוזיאל

* שדות חובה
Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661