ללא קטגוריה

מקום לבר מצווה

בר מצווה

בר המצווה הוא ערב מרגש מאוד, גם לחתן השמחה אשר הגיע למצוות וגם למשפחה כולה. למעשה מדובר בהרבה יותר מערב אחד אם לוקחים בחשבון את העלייה לתורה וההכנות הקודמות לה. אך בסופו של דבר כולם רוצים לחגוג את האירוע במסיבה מיוחדת ובלתי נשכחת. אנו בהייאנד מבינים את מורכבות האירוע ומציעים מקום לבר מצווה באווירה שונה ומיוחדת.

המורכבות של אירוע בר מצווה

בעוד ברוב האירועים המשפחתיים עיקר תשומת הלב היא על המבוגרים ואילו הילדים נדחקים הצידה, כאשר מארגנים מסיבת בר מצווה זה בדיוק ההפך. כאשר מחפשים מקום לבר מצווה צריך לקחת בחשבון שזוהי מסיבה שבה יש קהל גדול של ילדים מבני הכיתה והחברים. הילדים הם אורחי הכבוד של האירוע ולכן צריך לערוך אותו במקום בו גם המבוגרים וגם הילדים יוכלו להיהנות. זה לא רק המקום אלא כל מהלך הערב צריך לקחת בחשבון את מורכבות הקהל של האירוע.

בדיוק כמו האירוע שלכם, הייאנד הוא מתחם אירועים מורכב ומעניין אשר יכול לשמש גם כמקום לבר מצווה. מאפייני המקום נותנים צבע ואווירה שונה לאירוע וזה שונה מכל מה שאתם מכירים. הייאנד הוא אינו מתחם אירועים סטנדרטים אלא מקום חדשני ומעולה לאירועים מיוחדים.

האורחים שלכם הם האורחים שלנו; אצלנו האירוע מתמקד סביב האורחים והם יכולים ליהנות מאוכל גורמה (הכולל מנות מותאמות לקהל הצעיר), מסיבת ריקודים והרבה הפתעות לפי בחירתכם; הכל מתקיים בחלל אירועים המעוצב בצורה אורבנית – תעשייתית המעניקה ממד דרמתי לאירוע. המבנה המיוחד מאפשר לבנות אירוע רב ממדי הנותן תשומת לב נפרדת ומקבילה לקהלים השונים של האירוע.

אירועים בכל עונות השנה

בעוד חתונות בדרך כלל מרוכזות בחודשי הקיץ, זהו לא המצב במסיבות בר מצווה הנקבעות לפי תאריך יום ההולדת. אבל אין לכם מה לדאוג, ההיאנד הוא פשוט מושלם בתור מקום לבר מצווה. זהו שילוב של מתחם סגור עם גג תל אביבי מדליק וניתן לקיים בו אירועים בכל מזג אוויר.

לסיכום, אם אתם מחפשים מקום לבר מצווה אבל שיהיה בסגנון אחר, הייאנד הוא המקום בשבילכם. מלטו את הטופס עכשיו ונקבע פגישת הכרות.

למידע נוסף – מקום לבת מצווה

* שדות חובה
Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661