עסקיים

מקום לאירועים קטנים

High& המקום שלכם לאירועים קטנים ומדליקים
ההבדל בין אירועים גדולים לאירועים קטנים מתואר היטב באמירה המפורסמת “זו לא הכמות, זו האיכות”. אמירה זו מתארת מצוין את הגישה של הייאנד לגבי אירועים קטנים. כאשר מחפשים מקום לאירועים קטנים, הייאנד מסתמן כאופציה המועדפת. אז אם גם אתם צריכים לקיים אירוע קטן בקרוב, בואו לראות מה יש לנו להציע עבורכם.

זה לא במקרה שרבים בוחרים בהיי אנד בתור המקום לאירועים קטנים ומיוחדים. כאשר הקמנו את הייאנד, ביקשנו ליצור מקום אשר נותן מענה לאירועים קטנים ובינוניים עבור קהל איכותי. זהו לא אולם אירועים במשמעות הרגילה של המילה אלא מתחם בעל עיצוב מתוחכם המורכב מחלל מרכזי, גינה ירוקה וגג מטריף. העיצוב המתוחכם והזרימה הטבעית שבו הופכים את הייאנד למושלם בתור מקום לאירועים קטנים. מהרגע הראשון שנכנסים כבר מבינים שזה מקום באווירה אחרת.

להייאנד יש את כל מה שצריך בשביל לארח אירועים קטנים. בראש ובראשונה אנו מציעים לאורחינו חבילת אירוח שלמה בשביל האירוע שלהם. זהו יתרון מכיוון שאין צורך להתחיל להתרוצץ ולמצוא ספקים שונים כאשר בסף הכול מדובר באירוע קטן. אנו מציעים לכם חבילת שירות שלמה הכוללת בר קוקטיילים מיוחד, מערכת הגברה ותאורה וכמובן קייטרינג הבית המפורסם באדיבות השף חיים סבג. יש כאן הרבה מאוד נוחות, אפשר לתאם ולסגור את האירוע ולהוציא לפועל אירועים במהירות. את האיכויות של הייאנד ניתן להרגיש בכל המובנים; עיצוב תעשייתי איכותי בסטייל ניו יורקי; צוות נעים ומסביר פנים; בר משקאות מתקדם; קייטרינג חוויתי ונוף אורבני אותנטי.

הייאנד הוא מקום לאירועים קטנים אשר יכול לערוך כל סוג של אירוע. זו יכולה להיות חתונה קטנה ואינטימית; שמחה משפחתית שרוצים לחגוג בצורה יוצאת דופן; אירוע השקה שרוצים לחגוג בשיק טרנדי; ערב לעובדי חברת הייטק או כל אירוע שעומד על סדר היום שלכם.

יותר מכל הייאנד מאופיין ביצירתיות גדולה מאוד הכל הנוגע לחוויית האירוח שהוא מעניק ללקוחות. זהו חלק מהסוד שלנו להפוך מקום לאירועים קטנים למקום גדול ומרשים. אם גם אתם רוצים אירועים קטנים השמים דגש על האיכות ולא על הכמות, אז כנראה שיש לנו שפה משותפת. הרימו טלפון עכשיו ונקבע לראות את המקום בשביל האירוע הבא שלכם.

* שדות חובה
Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661