מסיבות

מקום לאירועים קטנים

ההשוואה המרתקת בין הדרך שבה נהגו לציין אירועים שונים בעבר לבין תרבות האירועים והאירוח של היום מלמדת אותנו כמה דברים. ראשית, כבר אין יותר ניסיון להשקיע יותר מדי מאמץ באירועים יקרים מדי, שבהם מסתובבים אנשים שאינכם יודעים מיהם רק משום שהייתם חייבים להזמין רשימה מנופחת לצורכי עשיית רושם.

שנית, אפשר לחגוג וליהנות מאירועים קטנים יותר במקומות מעוצבים בקפידה ומתוכננים במיוחד כדי ליצור את הזרימה והאווירה שנחוצות לכם באירועים כאלה. דינמיקה קבוצתית היא מונח מיושן מאותו עבר פומפוזי, שנשאר כביטוי לכך שהזיקה בין המקום וגודלו לבין מספר האנשים שמתארחים בו חייבת לשרת את האווירה הנעימה של האירוע ולא לפעול נגדו.

באולמות הגודל כן קובע

כשאתם מגיעים לאולם אירועים גדול, אין ספק שהגודל מרשים ועושה עליכם רושם רציני. אבל אם אתם מתארחים באירוע שאינו מתקיים באולם שמתאים למספר המוזמנים ולאופי שלו, אתם תרגישו מהר מאוד את חוסר ההתאמה הזה מתבטא בצורה שבה האנשים הולכים לאיבוד בחלל הגדול ומתקשים לתקשר בינם לבין עצמם בצורה מועילה וידידותית. זה חיוני במיוחד באירועים עסקיים.

לחילופין, יש אירועים שנדחסים למקום קטן מדי וזה מושפע בבירור מהחישוב הלא נכון. אנשים מתקשים להרגיש שם נוח והם ממהרים לברוח החוצה או בכלל, הביתה. זאת הסיבה העיקרית שבגללה עיצוב מקומות לאירועים קטנים הוא כל כך קריטי וחייב להיות מקצועי ומלא מחשבה. כשאומרים לכם שמקום מעוצב לאירועים שמכילים בין 50 ל-200 אורחים מתכוונים לזה שחשבו על כל כיסא, ספה, כורסה ומטר רבוע בגינה. החשיבה על הנוחות של האורחים חייבת להיות משולבת גם בעיצוב, וגם בהבנה של מהו אירוע מוצלח שמתנהל בצורה מקצועית.

עיצוב נכון של מקומות לאירועים קטנים

בשנים האחרונות, עם הגידול בביקוש לאירועים קטנים שונים בכל הרמות, גם מפוארים יותר וגם עממיים יותר, נוצר צורך במקומות קטנים שמתאימים לאירועים כאלה ויכולים להכיל כל סגנון. לשם כך בנו מקומות כמו גני אירועים ומסעדות שנועדו לאירועים סגורים, אבל גם מצאו טרנד חדש של בניית מקומות אורבניים בעלי עיצוב עכשווי אבל חם ומלא רגש, כדי שלא יהיה יותר מדי מנוכר גם כאשר מדובר באזור תעשייתי.

אם אתם רוצים לערוך אירוע שמותאם למספר האנשים שאותם באמת תרצו לראות באירוע שלכם בוודאי תשמחו לארח אותם במקום שבנוי ומעוצב במיוחד כדי להכיל אותם ולתת להם אפשרות להסב בכל פינה בנינוחות ותוך כדי יצירת קשר עין ומינגלינג מוצלח עם כל מי שבא לאירוע. חשבו על האורחים שלכם מטיילים בין הפינות והחללים שעיצבו במקום כזה כדי שכל אחד ימצא שם את המקום שלו במהלך האירוע, ותבינו למה בחירת מקום נכון ומתוכנן היטב תקבע את הצלחת האירוע שלכם.

מה כולל מקום אורבני לאירועים?

כשמדברים על “מקום אורבני” מתכוונים למקום שנמצא בעיר, מעוצב ובנוי בצורה שמשתלבת היטב בעיצוב העירוני וגם למטרות ולצרכים שמאפיינים עיר, כמו מסחר ותעשייה. היום אפשר למצוא מקומות אירוח רבים שהם הסבה של מקומות כאלה ולכן התכנון המקורי של החללים האלה נועד לשימושים אחרים. המשותף לאולמות אירועים שהיו קודם מיועדים לתעשייה ולמסחר הוא שהם נועדו להכיל מספר גדול של אנשים, בהיקפים שונים.

לכולם חשוב להיות בקשר עין או בקשר חברתי שנוצר בזמן האירוע, כדי שתיווצר האווירה הנכונה. האנרגיה של כל אירוע נבנית בצורה כזאת כשהאורחים מתקשרים ומכירים אחד את השני, וגם רוקדים, אוכלים, שותים ומתבדחים יחד. מקום שמעוצב בצורה מנוכרת מדי יקשה על יצירת אווירה אנושית חמה ומקום שהוא ביתי מדי לא יקנה את האווירה של חגיגיות ורשמיות מסוימת שנחוצות בכל זאת באירוע.

המאפיינים העכשוויים של אירוע אורבני

כדי למצוא מקום אורבני בלב העיר לאירועים קטנים שגם נראה עדכני, יש לדאוג לכך שכל שאר המרכיבים שלו יעבדו נכון. היום כבר לא מקובל להתרשל בבחירות הקולינריות ובתפריט הבר. בר טוב ומעודכן חייב להכיל את כל המותגים שאנשים מכירים כבר מטיולים בעולם ומבילויי בברים ובמקומות דומים לכך בעיר. ההשוואה בין מקומות בילוי לבין אולם אירועים חייבת לצאת לטובת האולם אחרת זה לא מקום שמכבד את אורחיו.

גם בנוגע לקולינריה, היא חייבת להיות מעודכנת לרמה שאליה רגילים שאר האורחים. זה יהיה מאוד לא נעים אם דווקא מטבח של אולם אירועים מעודכן יהיה הכי פחות מצטיין. לכן, יש לא מעט שפים ואנשי מקצוע שעמלים על הכנת מטבחים כאלה ותפריטים שמותאמים לאורחים שיודעים מה הם מחפשים במקומות כאלה – מטבח עילי ומעודן, עם נגיעות מקומיות שמשתלבות במטבח הבינלאומי. כל זה בהגשה אסתטית שמשלימה את העיצוב המוקפד.

שירות לאורחים לכל דבר קטן

השירות לאורחים באולם קטן ואורבני מתחיל כבר בהכנת האירוע והעבודה על הפרטים הקטנים. זה בדיוק כמו שאנחנו רואים בסרטים, צוות של אנשי המקום שדואג לכל דבר והוא כמעט אינו מורגש. לזרום לתוך האולם ולדעת שיש מי שדואג לכם ולוקח מכם את הלחץ למצוא חניה, למשל, זה דבר גדול ומרכזי מאוד. בערים גדלות בעיות חניה ידועות מאוד כגורם שעשוי להרחיק משם עורכי אירועים כאלה דווקא בגלל הקהל שמחפש נוחות.

כאשר דואגים מראש למי שמגיע לאירוע כדי שלא יצטרך לכתת רגליים בסביבה לחפש חניה זה בדיוק ההבדל שבינו לבין מקום גדול שנמצא בשולי העיר ובו כל אחד מסתדר לבד, לדוגמה. לכך נוספים גם מאפיינים כמו סאונד טוב ומוזיקה, ציוד אורקולי שמתאים גם לאירועים עסקיים ולהשקות או פרזנטציות, ובכלל – כל מה שצריך להיות במקום שיכול לארח כל אירוע קטן או בינוני לכל מטרה.

Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661