חתונות

כל היתרונות בחתונה קטנה

בעבר הלא רחוק, כאשר היה מדובר על חתונה, לרוב היה מדובר על אירוע גדול, אשר אליו מזמינים כמות רבה של אורחים המורכבים מאנשים קרובים יותר או פחות. כיום, זוגות רבים מבינים שחתונה גדולה איננה תמיד עונה על הרצון שלהם. לא מעט זוגות מרגישים שדווקא חתונה קטנה תענה על הציפיות והחלומות שלהם מהיום הגדול בחייהם. בשל הדרישה לחתונה קטנה ואינטימית, כיום ניתן למצוא לא מעט אולמות אירועים המותאמים לאירועים קטנים לרבות חתונות אינטימיות, קטנות ומיוחדות. כך לדוגמא: אם החלטתם לערוך חתונה קטנה במרכז בתל אביב, השלב הראשון הוא לחפש מקומות לחתונה במרכז תל אביב, אשר עונים על הרצון שלכם:

מדוע דווקא חתונה קטנה

כאמור, שנים רבות חתונה נתפסה כסוג אירוע שחייב לערוך אותו באופן גדול ומורחב. כלומר, אם אירועי בר מצווה ובת מצווה היו ידועים כאירועים קטנים יותר, חתונה תמיד נתפסה כאירוע שיש צורך להזמין עבורו את כלל האנשים אשר בני הזוג והמשפחות שלהם מכירים, הן באופן קרוב יותר והן באופן רחוק יותר.

אולם, כיום זוגות רבים מבינים את היתרונות הגלומים דווקא בחתונה קטנה:

  1. ראשית כל, בעוד שחתונה גדולה היא חתונה אשר דורשת תקציב גדול ומהותי, חתונה קטנה תדרוש תקציב נמוך יותר. זוגות רבים ובני המשפחות שלהם, אשר עורכים חתונה גדולה ומפוארת נתקלים בקושי כלכלי ממשי לממן את החתונה הגדולה הזו, בתום החתונה. לעיתים בני הזוג משתמשים בכסף אשר הם קיבלו כמתנות חתונה בכדי לממן את החתונה הגדולה, במקום לנצל את אותו הכסף למטרות יעילות יותר לקראת התחלת חייהם המשותפים. ניתן לערוך חתונות קטנות וייחודיות מאוד כיום וזאת מבלי להשקיע את התקציב הנדרש עבור חתונה גדולה
  2. כאשר עורכים חתונות קטנות, יש הזדמנות להעניק לחתונה ממד יוקרתי ומיוחד יותר. חתונה קטנה מאפשרת לבחור כמות מנות קטנה יותר, אך יוקרתיות יותר, אשר יסבו הנאה רבה לכל אורח שהגיע לחגוג יחד עמכם את היום המרגש בחייכם. גם המשקאות יכולים להיות משובחים יותר. כמובן שגם המקום שבו ניתן לערוך אירועים קטנים ובפרט חתונות קטנות, יכול להיות יוקרתי ומרשים הרבה יותר מאולמות אירועים הרלוונטיים בהגדרתם עבור אירועים גדולים
  3. אם אתם בטוחים שחתונה קטנה פירושה חתונה פשוטה יותר, זה לא בהכרח נכון. חתונה קטנה היא אירוע שבו כל פרט בולט לעין ולכן, יש צורך להשקיע בכלל הפרטים הנוגעים לחתונה בצורה הטובה ביותר. חתונה קטנה יכולה להיות חתונה באווירה מיוחדת, אשר תהיה בלתי נשכחת הן עבורכם והן עבור כלל האורחים שמשתתפים בחתונה שלכם
  4. בעוד שיש לא מעט זוגות שמוצאים את עצמם בחתונות גדולות לא מכירים את מרבית האורחים ולעיתים חשים לא בנוח כאשר הם נתקלים במהלך החתונה באורחים שאין להם מושג מי הם, הרי שבחתונה קטנה שבה מצמצים את כמות המוזמנים, ניתן להנות בחתונה עצמה בעיקר מאנשים אשר בני הזוג מכירים ואוהבים. אין כמו לחגוג אירוע חשוב בחיים, יחד עם האנשים הקרובים אליכם ביותר.
  5. האווירה בחתונה קטנה היא שונה לחלוטין מהאווירה בחתונות גדולות ומפוארות יותר. כל אדם שנוכח בחתונה קטנה וכל זוג אשר בוחר להתחתן בחתונה קטנה, מבין עד כמה האווירה שבחתונה זו מיוחדת, נעימה ואינטימית. בחתונה גדולה הזוג לרוב לא יצליח להתמקד ולהתרכז בכל מה שסביבו ולא פעם, לא יזכור חלקים שונים מהאירוע. חתונה קטנה מאפשרת לבני הזוג להרגיש שהם נוכחים בחתונה שלהם בצורה המשמעותית ביותר ולזכור כל חלק בה.

חתונה קטנה בעיר תל אביב – מדוע זה כדאי

אם החלטתם שהחתונה שלכם לא תהיה חתונה המונית, אלא חתונה קטנה, כדאי מאוד שתערכו אותה דווקא בעיר תל אביב, מכמה סיבות:

  1. העיר תל אביב היא עיר מרכזית מאוד ונגישה מאוד להגעה הן לאורחים שלכם אשר מגיעים בתחבורה ציבורית והן לאורחים שלכם אשר מגיעים ברכבים פרטיים, מכל אזורי הארץ. בדרך כלל כאשר עורכים אירוע במיקום מרכזי, קל יותר לאורחים שהוזמנו אליו להגיע ואחוז האורחים שלא מגיעים לאירוע קטן יותר.
  2. העיר תל אביב היא עיר ללא הפסקה. האווירה בעיר תל אביב נותנת את אותותיה בכל אדם שנכנס לעיר זו. אם בא לכם שהאירוע שלכם יהיה באווירה צעירה ומיוחדת, אין ספק שהעיר תל אביב היא העיר האטרקטיבית ביותר עבורו.
  3. בעיר תל אביב ניתן למצוא מגוון רחב של אולמות אירועים הן לאירועים קטנים והן לאירועים גדולים. אם החלטתם ללכת על חתונה קטנה במרכז תל אביב, בוודאי תשמחו לגלות במהלך חיפוש מקומות לחתונה במרכז תל אביב, שישנם מקומות נפלאים ומיוחדים עבור חתונות קטנות. המקומות במרכז תל אביב הרלוונטיים עבור חתונות קטנות יכולים להפוך את החתונה שלכם מחתונה רגילה ושגרתית לחתונה בלתי נשכחת.

כמובן שהמקום האידאלי עבור החתונה שלכם בעיר תל אביב, חייב להיבחר בהתאם לכל פרמטר אשר חשוב לכם כגון: העיצוב של המקום, הקולינריה שבמקום, התאורה, הנוף, האווירה, הצוות ועוד. לכן, בטרם את תבחרו את המקום הטוב ביותר לחתונה שלכם בתל אביב, כדאי שתגיעו להתרשם מאירוע הנערך במקום פוטנציאלי ותבחנו את כל מה שחשוב לבחון במהלך האירוע. לאחר שתבחנו היטב את כלל הפרמטרים הרלוונטיים, הבחירה תהיה קלה יותר עבורכם ותוכלו לסגור את המקום החלומי והטוב ביותר עבור חתונה קטנה, אינטימית ומיוחדת.

Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661