חתונות

חתונות קיץ: 6 סיבות טובות להתחתן בקיץ

חתונת קיץ היא קלילה וכייפית לכולם

בקיץ אנחנו קלילים יותר, זורמים יותר ושמחים יותר. אז חתונת חורף או קיץ? תלוי את מי שואלים. ביקשנו מכלות שהתחתנו אצלנו בקיץ לספר מה היתרונות לחתונת קיץ

1.    בגלל המזג אוויר

בין אם מדובר בשישי צהריים או בערב, חתונה קיץ מביאה עמה לא מעט קלילות ורעננות לזוג ולאורחים. שמש במקום גשם בליווי אווירה זורמת של שעון קיץ. אז נכון שלחלקכם עולה השאלה אם לא חם? התשובה היא לא.  אצלנו בהייאנד, יש חלוקה בין חלל האירועים הממוזג שממוקם למטה לבין הגג הסופר מגניב שממקום למעלה ומאובזר במאווררים ומוצל בדיוק איפה שצריך, ועל הדרך משקיף על כל תל אביב.

חתונת קיץ היא תמיד עם שיק וסטייל

2.    בגלל שבחתונה בקיץ אפשר להגיש קוקטיילים מרעננים

תפריט קיץ מאפשר גם לא מעט כיף ומשחקים של חומרי גלם, טקסטורות, עשבי תיבול מרעננים ועוד. מצד שני הוא גם מאפשר לרקוח קוקטיילים (עם או בלי אלכוהול) סופר מגניבים שישאירו את האורחים רעננים וקלילים עם פירות כמו מלימון, אבטיח, מלון או משקאות כמו מוחיטו,ערק לימון ונענע ועוד.

קוקטיילים מרעננים בחתונת קיץ

3.    בגלל שבחתונת קיץ אפשר ללבוש שמלה מבלי לקפוא מקור

אם הבחירה היא בין קצת זיעה לקור כלבים, אנחנו בטוחים שכל כלה תבחר באופציה הראשונה. בחתונת קיץ אפשר ללבוש את שמלת כלה בכיף ולעבור אחר כך לכפכפים או סניקרס לבנות (של אדידס או ואנס) עוד יותר בכיף. ואם נעזוב רגע את הכלה בצד, גם למוזמנים הרבה יותר נעים וכיף לעמוד בחופת קיץ עם מניפה מגניבה או כובע קש שחילקתם כמתנה במקום לקפוא מקור ליד פטריית חימום ולהתפלל לאל שטקס החופה יגמר.

בחתונת קיץ אפשר ללבוש שמלה מבלי לקפוא מקור

4.    בגלל המחירים

אל תאמינו לכל מה שמספרים לכם, המחירים של חודש מאי ושל חודש ספטמבר הם אותם מחירים ברוב המקומות, מה שחשוב הוא אתם. מה אתם אוהבים ומה אתם רוצים שיהיה בחתונה שלכם.

חלל אירועים ממוזג

5.    בגלל שאפשר לחגוג את הטבע בלב העיר

בקיץ יש אפשרות לתת יותר ביטוי לחוץ ולטבע. בהייאנד יש נוף של הטבע בתוך האורבניות, שנותן מענה למי שמחפשים להתחתן במרכז העיר ולחזור במונית, אבל באווירה של טבע. למעשה מדובר באחד הטרנדים הכי חזקים בשנים האחרונות, במקום לנסוע שעות לאזור חיוג לא נודע, הרבה זוגות בוחרים להתחתן בחתונת קיץ בשישי צהריים או במהלך השבוע, בחלל אירועים שמאפשר להם לשלב בין הטבע ועיר.

6.    בגלל הסטייל

אין כמו חתן וכלה מלאים בשיק שנכנסים לאירוע עם משקפי שמש.

קרדיט צילום: חגי חלילי, רן ברגמן, גלעד בר שלו,

* שדות חובה
Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661