חתונות

7 הריקודים הכי מביכים על הרחבה

בנקודה מסוימת במסיבה, בדרך כלל אחרי שהאורחים כבר הורידו כמה צ’ייסרים, המוזיקה נהיית קצת יותר טראשית. כפתורי החולצה נפתחים, השמלות מתפזרות, ואנשים רוקדים את עצמם לדעת. אולי זה כיף ומשחרר, אבל קצת פחות כשפותחים למחרת את הפייסבוק ורואים שמישהו צילם אתכם מנסים להביא אותה באיזה מהלך על הרחבה ונכשלים בגדול. אז כדי לעזור להימנע מפאדיחות, אספנו בשבילכם את שבעת הריקודים הכי מביכים על הרחבה: מהאבא, דרך הגל, ועד גנגם סטייל.

האבא
אבות פשוט לא יודעים לזוז. שנים של ריקודי עם בבית הספר וחוגי ריקודים סלוניים עם אמא לא עזרו—אבא לעולם ירקוד את הריקוד האחד הזה שהוא יודע, את האבא, כשהוא זז מצד לצד במכנסי חאקי עם יד או שניים על החגורה. ואז מגיע הרגע הנורא מכל: לגלות שאני רוקד בדיוק כמוהו.

הרובוט
מאוד מפתה לרקוד את הרובוט. זה נראה קל ויש לנו איזשהו אימג’ בראש של ברייקדנסר שעושה רובוט מושלם ברחובות ברוקלין של שנות השמונים. הבעיה היא שאנחנו לא בברוקלין ולא בשנות השמונים, ואנשים שאין להם מושג איך לעשות את הרובוט עדיין מנסים להראות את הכישורים המוטוריים שלהם—במיוחד אם הדי ג’יי מביא אותה פתאום ב-“Intergalactic” של הביסטי בויז.

ברייקדנס
ואם כבר דיברנו על ברייקדנסינג, צריך לחוקק חוק נגד ברייקדנסינג על הרחבה ללא רישיון. יש קמצוץ ברייקדנסרים אמיתיים בארץ (מה שנקרא בי-בויז), אך כל שאר הוואנאביז שמנסים להסתובב על הרצפה פשוט יוצאים פתט. עדיף כבר לרקוד כמו אבא.

Moonwalk
כשמייקל ג’קסון עשה את המונווק, בו הוא הולך אחורה בזמן שהוא נראה כאילו שהוא הולך קדימה, ממש נפעמנו. מייקל כבר לא עמנו, אך המהלך הזה כן, ותמיד יהיה איזה אידיוט שיכור על הרחבה שיחשוב שהוא מלך הפופ.

הגל
מה יותר גרוע מגל אחד? שני גלים. קרוב המשפחה של הרובוט נראה קל ומזמין, אך הוא משפיל באותה מידה. כולנו נפלנו בגל, אז לפני הפעם הבאה שאתם מוצאים את עצמכם מרימים את הידיים לצדדים תוודאו לפחות שאין סמארטפונים באזור לתעד את המבוכה.

המקרנה
חשבנו שזה טרנד חולף, להיט קיץ מהניינטיז שיעבור כמו הקרוקס, אבל שיר “המקרנה” של ההרכב הספרדי לוס דל ריו מסרב להיעלם מהרחבה. לצערנו הוא הגיע בחבילה עם הריקוד הטיפשי הזה. וכן, כנראה שאחרי כמה בירות גם אנחנו נמצא את עצמינו שמים את הידיים על האגן, אז תהיו חברים ותעצרו אותנו מיד.

גנגם סטייל
בדיוק כשחשבנו כשאי אפשר יהיה להתעלות על המקרנה עם שיר פופ דביק וריקוד טפשי, הגיע פסיי מדרום קוריאה והדביק יותר מ-2.5 מיליארד צופי יוטיוב במחלת הגנגם סטייל. זה היה חמוד בערך לארבע דקות ושתיים עשרה שניות. היום להראות כאילו שאתם רוכבים על סוס עם לאסו זה כזה 2012.

Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661