מסיבות

אולם אירועים בתל אביב

אולם אירועים בתל אביב המשלב מועדון ריקודים עם מתחם איכותי לאירוח והסעדה

בין אם מבקשים לחגוג בת מצווה, חתונה, חתונת כסף, אירוע עסקי, השקת מוצר וכדומה, הרי שראשית צריך למצוא יעד מרשים, מוקפד ואיכותי, ואם ניתן אז גם בת”א – היכן שהכול קורה, היכן שלכולם נוח להגיע והיכן שהמוניטין של העיר מחייב להרים אירוע ברמה מאוד גבוהה. מכאן שאם גם אתם מחפשים בימים אלו אחר אולם אירועים שיעניק את השואו הרצוי ושישאיר רושם עז, יש מספר דברים שעליכם לקחת בחשבון, כאשר הקפדה על עיצוב, סאונד ואוכל מהווים את הבסיס של כל אירוע מוצלח.

תפירת עלית עבור האירוע שלכם

מחפשים אולם אירועים בתל אביב המשלב מועדון ריקודים עם מתחם איכותי לאירוח והסעדה? ובכן אתם כבר מצויים בנקודת פתיחה מבטיחה, נראה שאתם יודעים מה חשוב באמת – נראה שאתם מבינים מה האורחים שלכם מחפשים, כי אירוע הוא הרבה ומעבר לסיבה למסיבה, אלא אירוע נדרש להצדיק את עצמו, ופה ברור לכל ששילוב של מוסיקה טובה, סאונד מוקפד, אוכל טעים וכמובן אלכוהול איכותי תופרים היטב את הפינה.

שילוב מסוכן

לצד העובדה שעל האולם להכיל גם מועדון ריקודים וגם מתחם איכותי עבור אירוח והסעדה, יש לשים לב שלא נופלים למלכודת, כי הרבה פעמים אותו מתחם מיועד עבור שני הדברים אך אינו מציע מענה ראוי, כך מי שיושב לצד השולחן ומבקש לנהל שיחה עם האדם שיושב לצידו מהר מאוד מגלה שאין הדבר אפשרי, וזאת כי הסאונד שבוקע מאזור הרחבה מפריע, ועל כן או שרוקדים ונהנים, או שיושבים בצד ודי סובלים. בכדי להימנע מתרחיש שכזה חשוב לוודא מראש שהסאונד איכותי ומאפשר לנהל שיחה סביב השולחן וגם שהאולם יודע להציע פינות ישיבה מרוחקות, ולו במרפסת, על הגג וכדומה, כך שכולם זוכים למענה ממוקד ואיכותי.

מה וכיצד בודקים?

טיפים זה טוב ויפה, אך חשוב להבין כיצד מיישמים אותם ופה נציין שאחד הדברים שיותר חשוב לעשות זה להגיע לאירוע אחר שמתקיים במתחם ופשוט לבחון את הדברים באופן אישי. עם זאת, יש לשים לב שלא שופטים קריטריונים שאינם תלויים במקום עצמו. כך למשל רצוי לבחון את האקוסטיקה, את העיצוב, את רמת השירות, את איכות האוכל, את הגודל והניקיון, אך אין לשפוט את סוג המוסיקה (תלוי טעם אישי), את סוגי הקינוחים, את אופן ההגשה, את העיצוב של החופה וכדומה.

מתחם אירוח

מתחם אירועים איכותי יכול להציע מענה אישי, ועל כן אין למהר לקבל החלטה לגבי אופי התנהלות האירוע, לפני שמבינים בפני אלו אופציות עומדים ולפני שמבינים מה יותר נכון עבור האירוע הפרטי שלכם. שנרחיב? ובכן ראשית רצוי להבין כמה אנשים עומדים להזמין, כמה אנשים המקום יודע לארח (מינימום ומקסימום) ולאחר מכן מהותי להבין האם המתחם מותאם לאירועי קוקטייל (בהם אין הכרח להושיב את כולם סביב שולחן). לצורך הדוגמה מתחם אירועים יכול להתאים ל 50 אורחים ובאותה נשימה ל 250 אורחים, אך אם מעדיפים אירוע קוקטייל, מגלים שהוא גם יכול להכיל כ 400 אורחים. מה עדיף? מאוד תלוי באופי האירוע שמבקשים להרים. כך למשל אם מדובר במסיבה – אירוע קוקטיל בהחלט מהווה החלטה נבונה.

עיצוב

עיצוב הוא לב ליבו של מקום מצליח. מכאן שגם אם תיקחו מיקום מדהים ותגישו בו אוכל מדהים, אך העיצוב יהיה רופף, החוויה תהיה ממוצעת ומטה, וזאת כי אין זה סוד שבין היתר אנשים אוכלים עם העיניים, ולא רק אוכל, אלא כל מה שמובא לפניהם. אי לכך עיצוב מדויק ועדכני, ייחודי ומרגש, בועט ובו זמנית שקט, ללא ספק מהווה ערך מוסף ייחודי כאשר מחפשים מתחם אירוח עבור אירוע חשוב. מהי המסקנה? היו שיפוטיים, כי לעומת היכרות עם אנשים, במקרה זה בהחלט אפשרו למבט מהיר לקבוע דעה מוקדמת! אם הדעה חיובית, עברו לבחון נדבכים נוספים. במקרה זה אין כלל מדובר בשטחיות, אלא בהבנה מלאה לגבי הנדבכים שהאורחים שואפים למצוא, כך ממש כפי שקולות רקע יכולים להרים שיר, שקיעה יכולה להרים אווירה ומלח יכול להבליט טעמים, כך גם עיצוב שמדבר אליכם מהווה חלק מהותי בתמונה – לרגע אל תתפשרו!

אוכל גורמה

עם כל הכבוד למוזיקה, לאקוסטיקה ולעיצוב, אין לשכוח מרכיב מהותי בסיפור – אוכל כמובן. יש להבין שכיום אנשים שיוצאים לאירוע אינם מצפים לקבל עוד מנה אפורה, אלא הרף בשנים האחרונות מאוד עלה, ועל כן אנשים מצפים לקבל יחס ממש כמו במסעדה, ואף במסעדה שווה. מכאן שגם אוכל שמוגש במתחם אירועים ושמשוכפל פי עשרות מנות, עדיין צריך להיות יצירתי, מעורר השראה, מדויק, עשוי מחומרי גלם טריים, מעניק מענה מלא לבקשת האורח, עדכני ובעיקר לא פחות ממדהים. מהי השורה התחתונה? אם מוצאים מקום שמשלב כל מה שמייחלים לו, רצוי לבחון נישה נוספת – לבדוק האם המתחם כולל שף פרטי או שצריך למצוא קייטרינג מועדף. אם המתחם עובד עם שף הבית, זהו בדיוק הזמן לבחון האם הוא עומד ברף שלכם. הוא אינו עומד? תשקלו להביא למתחם קייטרינג אחר, כי אולי מטבח הוא מגרש משחקים, אך עם איכות האוכל לא משחקים.

מקבלים החלטה

עומדים לקראת אירוע חשוב? עתה אתם כבר יודעים יותר טוב מה לחפש – על מה אין להתפשר, אלו אופציות עומדות בפניכם וכמובן למה האורחים שלכם מצפים. מה נותר? להתחיל לראות מקומות, לשמוע המלצות ולהרים את הרף.

Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661