מסיבות

אולם אירועים במרכז

יש כל כך הרבה סגנונות לחגוג אירועים שונים למטרת שמחה משפחתית או מטרות עסקיות, וההבדלים ביניהם נעוצים בעיקר במיקום ובעיצוב. כשיש ביקוש לאולמות שנמצאים באזורי הצפון והדרום מעניין לראות שבמרכז מצאו דרך ייחודית להחזיר אליהם לקוחות.

אולמות אירועים קטנים במרכז מציעים את עצמם דווקא במרכזי ערים ודווקא בעיצובים אורבניים מתקדמים ועכשוויים. זה נראה כאילו החליטו שהפילוח שלהם יהיה אחר מאשר הקהלים שבאים לאירועי ענק בפריפריה, ולכן האולמות האורבניים בנויים לקהלים קטנים של בין 50 ל-200 איש, אולי 400 במקרים מסוימים. כך, הם יכולים לשווק את עצמם למי שמחפש אירועים אינטימיים ומצומצמים משום שממילא הם לא יפנו לאולמות ולגני אירועים גדולים.

למה דווקא אולם קטן במרכז?

מבחינה פונקציונלית זה עדיף הרבה יותר לערוך אירוע מראש באולם שבנוי להכיל מספר מוגבל של אנשים, מאשר לסגור פינה מסוימת של אולם ענק ולקוות שירגישו דינמיקה חמימה יותר. זה לא תמיד עובד כך ולכן כדאי להתאים ראש את האולם למספר האנשים שתזמינו, כי יש לזה קסם משלו כשעורכים את האירוע באולם קטן וחמים. אתם תראו זאת בעצמכם כשתבואו לבקר ולהתנסות בכך שהתחושה שלכם תהיה אחרת לגמרי, בבירור.

זה נובע בעיקר בגלל התכנון והעיצוב שלקח בחשבון מראש את חלוקת החללים, כך שיש חלל מרכזי ומסביבו חללי אינטימיים יותר שיכללו בר לישיבה נינוחה, פינות ישיבה נעימות למינגלינג פרטי יותר בין אורחים, ואף גינות קטנות או פאטיו, ואם יש גג בבניין שכזה אז על אחת כמה וכמה שזה הופך למעניין יותר.

חללים אורבניים במרכז הופכים להיות אטרקטיביים

האפשרויות הרבות לעריכת אירועים קטנים ובינוניים במרכז הופכות להיות אטרקטיביות יותר במקומות שמעוצבים בצורה אורבנית בלב העיר. הם מתאימים את עצמם ללקוחות מתוחכמים שמסתפקים במספר קטן יותר של אורחים ולכן גם לא ינסו להכניס ולדחוס בכוח עוד אורחים כדי לגרום למקום להיראות מלא. כשחלל מעוצב ומתוכנן מראש למספר האורחים שלכם הכל בו מדויק ונראה נכון למיקום ולתכניות שלו, והאירוע שלכם מקבל אווירה נעימה עם אנרגיה נכונה יותר.

בסופו של דבר, זה מה שאתם מחפשים כשאתם בוחרים מקום לאירוע במרכז. כל השאר, כמו קולינריה ובר נלווים לכך ואפשר תמיד לשפר. אבל המקום עצמו חייב לדבר אליכם בצורה מדויקת כדי שתוכלו לראות את עצמכם שם עורכים אירוע ומקבלים את האורחים שלכם. דמיינו את האירוע שלכם כך שהאורחים מגיעים ומוצאים את עצמם מתיידדים עם אורחים אחרים, מסתובבים בין החללים והפינות הנעימות לישיבה ותבינו כמה חשוב להתאים את האירוע שלכם להתוועדות שתיווצר אצלכם באירוע, לפי אפיוני האנשים שיבואו.

מה כדאי לחפש באולם במרכז?

כבר דיברנו על חללים מתוכננים בתבונה, כדי להזרים את הקהל שלכם ממקום למקום בטבעיות. כעת יש לחפש את העיצוב שמתיישב לכם מצוין עם התמונה שיש לכם לגבי האירוע. אם אתם מחפשים מקום אלגנטי או מקום בעיצוב עכשווי אבל לא מתכתי ומנוכר מדי, אם אתם רוצים בו וינטג’ רגשני, או צבעוניות תוססת, או אלגנטיות עדכנית, כל אלה באים לידי ביטוי בעיצוב ובאפשרויות שיציעו לכם במקום.

סביר להניח שאפשר יהיה לעשות כמה שינויים ולהוסיף תוספות צבע כמו פרטים, אריגים ושאר אביזרים ופריטים רלוונטיים אבל הבסיס צריך לדבר אליכם. הוא צריך להיות יפה מספיק כדי להתפעל ממנו אבל לא להפריע לפונקציונליות שלו, במיוחד כאשר מחפשים נוחיות ונינוחות. זה עניין של טעם וסגנון אישי שמשתלב עם מחשבה פרגמטית.

שירותיות היא מילת מפתח

אחת התלונות העיקריות של עורכי אירועים היא שלא מקשיבים להם ולא נותנים להם הרגשה שהם רצויים אלא רק הכסף שלהם. כדי להרגיש רצויים אתם בודקים מההתחלה אם מקצים לכם אנשי מכירות ואנשי צוות שעוברים אתכם על המקום ועל כל הפרטים, כדי להבטיח שיהיה מי שיקבל מכם את הבקשות ורשימת הצרכים והציפיות שלכם. אתם צריכים לוודא שיש מי שהולך לקראתכם ועונה לכם – כן, אפשר לסדר את זה, או – גם אם אין את זה כרגע נדאג לזה שיהיה לכם כי חשוב לנו שתקבלו מה שאתם צריכים ורוצים.

זוהי רמת השירות שכבר רגילים אליה היום ורצוי למצוא אולם אירועים שנותן לכם אכן את כל התחושה הזאת שרוצים לתכנן אתכם אירוע שעונה על כל הדרישות שלכם. זה בסיסי לגמרי אבל מתברר שעדיין לא מובן מאליו. רצוי גם לעגן הכל בכתב כדי למנוע הפתעות, למרות שאתם תדעו מהר מאוד אם אכן רציניים כשמציעים לכם שינויים והתאמות כדי לקבל מכם את ההזמנה.

לאילו אירועים אולמות כאלה מתאימים?

מגוון הסיבות שבגללן עורכים היום אירועים עצום. החידוש של השנים האחרונות הוא שכבר לא חייבים להיצמד לשעות הערב כדי לערוך אירוע, וההעדפה היא לערוך אותו אפילו בשעות היום כדי ליהנות מערבים פנויים בבית לאחר הפוגה חגיגית ושמחה באמצע היום. כך, חתונות עברו לשעות היום, אם כי בעיקר בימי שישי, ובת ובר מצווה יכולים להתחיל מוקדם יותר כדי לשלב עם טיול או יום כיף וביקור בכותל. אירועים עסקיים הם בכלל כר פורה ליצירתיות שיכולה להוביל אתכם לאירועים יומיים מהנים, כולל מסיבות עיתונאים, השקות ופרזנטציות, הרצאות וארוחות מלאות פינוקים דווקא ביום ולא בערב, למרות מה שהיה מקובל בעבר.

Share to Facebook Share to Pinterest

תרימו טלפון או מלאו את הטופס

077-670-6661